JAK MŮŽETE POMOCI?

     Jak můžete pomoci Jášovi a potažmo nám všem okolo něj? Psychickou podporou, občas pochopením něčeho, co pro Vás a Vaše dětičky je běžné, ale nás to stojí víc času a energie. Můžete nám věnovat Váš čas, úsměv a milá slova. 

     Každopádně rehabilitace dítěte s dětskou mozkovou obrnou je dlouhodobá záležitost a je finančně nákladná. Zdravotní pojišťovna v současné době hradí měsíční lázeňský pobyt pro takovéto dítě jednou za půl roku, fyzioterapii a ergoterapii v základní podobě (z dlouhodobého hlediska u nás například jednou týdně fyzioterapii). Soukromou intenzivní rehabilitaci veřejné pojišťovny nehradí a vyjde v průměru na 77 tisíc korun za jeden měsíční intenzivní pobyt. 

     Jenže Jáša je šikovný chlapec a neustále se zlepšuje. Proto bychom mu rádi zajistili opravdu kvalitní a intenzivní péči. Tu si musíme hradit samotní či z různých darů. Proto budeme rádi za i finanční pomoc v jakékoli výši.   

jasa.fisch@seznam.cz

číslo transparentního účtu Jáchyma 

2501608179/2010

     Vážím si jakékoli pomoci! Jáša to zvládne a pak všem ukáže, že tohle mělo smysl! :) Jmenovitě snad ještě jen děkuji super chlapům z kolakolastore.cz , bez kterých by třeba nebyla ani tato stránka.